Angielska książka dla średniozaawnsowanych- Why we want you to be rich

//Angielska książka dla średniozaawnsowanych- Why we want you to be rich

Angielska książka dla średniozaawnsowanych- Why we want you to be rich

Why we want you to be rich

Witaj

Pomyślałem sobie, że będę publikował krótkie recenzje książek z określeniem jej poziomu. Dzięki temu z łatwością określisz czy książka jest dla Ciebie. Natomiast już w artykule pt.:“Dlaczego warto czytac książki” oraz w powiązanym artykule pt. “Angielski jest jak sport”.

Dzisiaj chce Ci pokazać jedną z najważniejszych książek jakie prawdopodobnie będziesz mieć okazje przeczytać. A dodatkowo uzyskasz możliwość poprawienia swojego angielskiego. Książka “Why we want you to be rich” jest zaledwie na poziomie intermediate. I to pomimo tego, że jest o ekonomii.

Książka jest bardzo ciekawa. Kiedyś czytałem ją po polsku.

Opowiada ona historię dwóch biznesmenów, którzy spotkali się, aby opowiedzieć jak będzie wyglądała nasza bliska przyszłość. Świat, którego wielu z nas nie spodziewa się i przez to nie może do niego przygotować. Robert i Donald mówią to co żaden doradca biznesowy, 95% ekonomistów oraz żaden polityk głosno nie mówi. Jednak jest to bardzo ważne , ponieważ dotyczy finansowego bezpieczeństwa.

Polecam tę książkę wszystkim, którzy są na poziomie intermediate oraz chcą zobaczyć jak przygotować się na nieuchronne zmiany.

Książkę można kupić jeszcze na Allegro (w empiku nie widziałem) lub brytyjskim Amazonie. Przy zakupie produktów amazon za 25 funtów wysyłka jest za darmo. Możesz także poszukać tej pozycji w bibliotece językowej.

Napisz mi proszę w komentarzu czy podoba Ci się pomysł z recenzjami książkek. Będe także wdzięczny za wszystkie “lajki:

Miłego czytania
PodpisKam

Więcej prostych treści po angielsku wysyłam w newsletterze w tym na początek zbiór 3 audio-książek, świetnie nadających się do wchłaniania angielskiego (łącznie 434 stron czytania oraz 10 godzin i 2 minuty słuchania) za darmo dla osób początkujących.

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Koniecznie potwierdź prośbę o potwierdzenie wpisania się na
listę Sekrety angielskiego dla początkujących, aby otrzymać wspomniane materiały!

By |2016-10-19T11:44:10+00:00April 10th, 2013|Inne|10 Comments