Kategorie
Angielski Jak efektywnie uczyć się angielskiego? Jak nauczyć się mówić po angielsku?

Angielski- nauka słówek online

Pamiętasz stare złe czasy: siedziałeś w wąskich, małych ławkach, w brzydkiej klasie… słuchając nudnych lekcji gramatyki z równie nudnym nauczycielem… przerabiającym horendalnie nudne podręczniki.
Teraz świat się zmienił. Rewolucja Online kompletnie zmieniła metody nauki angielskiego. Teraz jest możliwe, abyś stworzył sam indywidualny i darmowy kurs języka angielskiego dla początkujących, a może nawet zaawansowanych.
Możesz także kupić angielskie lekcje online do nauki mówienia i słuchać ich na twoim IPodzie. Możesz rozmawiać z prywatnym nauczycielem angielskiego który mieszka w Ameryce. Możesz przyłączyć się do internetowej społeczności i zawiązać przyjaźnie na całym świecie. A potem możesz czatować z nimi używając Skype albo video czatu– po angielsku!
A teraz dowiedz się jak może wyglądać łatwa i skuteczna nauka słówek:

Streszczenie filmiku
1. Użyj ciała.
2. Skutek: Szybsza nauka,
– zapamiętasz na dłużej,
– dzięki gestom i mimice.
Z mojego doświadczenia- dobrze zastosowana metoda jest bardzo skuteczna. Słówka warto także połączyć z logicznym wytłumaczeniem jak i śmiesznymi skojarzeniami. Potem jak będziesz czytał/a różne teksty, słówka będą się powtarzały. Dzięki temu utrwalisz je sobie i zapamiętasz prawie na zawsze!
Do nauki słówek online polecam interesujące filmy z youtube z podpisami oraz teksty, które rozumiesz w 95%. Możesz także zaglądać tutaj: http://angielskawymowa.pl/category/angielski/angielskie-filmy-z-angielskimi-napisami/
Jak zwykle jestem bardzo ciekawy twoich opinii i wrażeń. Napisz proszę czy powyższa metoda okazała się także dla Ciebie skuteczna.
Powodzenia
Kamil Kuczyński
na podstawie: www.squidoo.com/learn-english-online
ps. Podsumowując, aby zapamiętać na długo słówka musisz:
1. Uczyć się całych fraz
2. Połączyć je z ruchem ciała (jak na filmiku)
I to na początek wystarczy. Polecam poćwiczyć to przez miesiąc, aby się przyzwyczaić. Ale jeżeli chcesz dalej to:
3. Połączyć z śmiesznym skojarzeniem lub logicznym powodem.
4. Czytać, czytać i wykorzystywać w praktyce.
PowodzeniaKamil Kuczyński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *