Korki

/Korki
Korki 2017-06-23T05:20:10+00:00

Witaj

Jeżeli uczysz się angielskiego i nie masz efektów, a pragniesz nareszcie mówić swobodnie po angielsku to pomogę Ci w tym.

Jak wyglądają lekcje?

 1. na początku przypominamy sobie poprzednie lekcje. tak powtarzanie to matka nauki
 2. następnie przestawiam ciekawe zwroty, które nagminnie są źle mówione w naszym kraju nawet przez dziennikarzy. Wiesz, że Trump nie mówi się przez “tr”?
 3. Dalej ćwiczymy prawidłową wymowę metodami logopedycznymi. Metody wziąłem od polskiej logopedy, która za godzinę liczy sobie 120zł. Ale jest dobra. Jeszcze kilka tygodni temu musiałem mówić 2 razy. Teraz każdy mnie rozumie. Tak samo moi uczniowie korzystają, którzy mówią poprawnie, wyraźnie i zrozumiale. Prawie jak prawdziwi Anglicy.
  Przykładowy fragment ćwiczeń na wymowę. Takie ćwiczenia zajmują przynajmniej 2-3 godziny szukania, wklejania, pisania i formatowania. Ty oszczędzasz ten czas.

  Przykładowy fragment ćwiczeń na wymowę.
  Takie ćwiczenia zajmują przynajmniej 2-3 godziny szukania, wklejania, pisania i formatowania. Ty oszczędzasz ten czas.

 4. Czytanie i dyskusja nad prostymi rzeczami. Jeżeli dopiero zaczynasz t korzystamy z bardzo prostych teksów. Dostaniesz bardzo prosty filmik do obejrzenia z tekstem, a potem będę zadawał Ci banalnie proste pytania. na początku odpowiadasz tylko tak lub nie. Jedna nie trwa to nigdy długo.
  Od poziomu A2 zaczyna się już przyjemna nauka. Ale to mój sekret. W każdym razie czytamy przeważnie interesujący Cię tekst lub filmik, co poprawia wyniki i mówienie. Potem dyskutujemy na jego temat. Możesz myśleć, że to niemożliwe, ale już na tym poziomie można dość sporo powiedzieć.
 5. ponieważ jedna forma nauki jest nudna a nuda spowalnia postępy) więc mocno ją zmieniam. Podczas lekcji korzystamy z wideo, obrazków, symulacji jak np. wywiad z uwięzionym pasażerem na lotnisku De Gaulle itd.

Co ciekawe, moi uczniowie wstają przez wiele tygodni nawet o szóstej rano, aby odbyć lekcje. Wszystko dlatego, że nie mogę popołudniu, ponieważ mieszkam obecnie w Taipei. A mogliby wybrać przecież kogoś innego.

Ale nie musisz wierzyć mi na słowo.

Żelazna gwarancja:

jeśli nie zaczniesz mówić w ciągu 12 tygodni zwrócę Ci wszystkie pieniądze i dostaniesz za swój stracony czas jeszcze extra 100 zł. 

Ale zanim pójdziemy dalej musisz wiedzieć, że nie jestem w stanie pomóc każdemu. Mogę pomóc jedynie osobie, która uczy się przynajmniej godzinę dziennie, odrabia pracę i podąża za moimi wskazówkami.

Aby zapisać się na lekcje kliknij poniższy przycisk i odpowiedz na kilka pytań. Po zapoznaniu się z Twoją sytuacją przemyślę najbardziej odpowiednią drogę dla Ciebie i potem się do Ciebie odezwę, aby ustalić szczegóły.

Dalej

 

Opinie:

Opinia Kamil Kuczynski

 

Koszt to obecnie 33 zł za lekcję. Zapłata możliwa jest przez systemy paypal lub przelewem na polskie konto.

Jeśli jesteś zainteresowany i masz wciąż jakieś pytania proszę o kontakt!

Pozdrawiam
Kamil Kuczyński

 

 

Najczęściej Zadawane Pytania

Czy lekcja trwa 1h zegarową?
Od 45 min do 60 minut.

5 Comments

 1. Kamila Potocka 6 February 2014 at 15:16 - Reply

  Z mojego wolnego czasu wyszło kilka godzin. Uzbierało się. ten czas wykorzystałam wg. tej metody nauki . Potwierdzam- działa ! Polecam i pozdrawiam serdecznie.

 2. Адам К-ка 7 February 2014 at 15:29 - Reply

  Dobry sposób nauki i potwierdzam, że są efekty. Polecam!

 3. Olek Pawlowicz 10 February 2014 at 12:53 - Reply

  Ta metoda świadczy o tym, iż język to mówienie a nie dukanie słówek bez sensu i wkuwanie bezmyślne gramatyki. Język to język. Widzę efekty !

 4. Kredka 5 March 2015 at 18:56 - Reply

  Mogę zdecydowanie polecić korki u Kamila. Zajęcia prowadzone są w bardzo ciekawy i przyjemny sposób (bez książek i wkuwania gramatyki 😀 ), dostosowane do indywidualnych potrzeb.

 5. Maria 3 April 2017 at 07:43 - Reply

  Polecam lekcje z Kamilem. Miła atmosfera i ciekawe zajęcia. Dziękuję

Leave A Comment