//
czytasz...

Angielski

Jak najłatwiej uczyć się angielskiego za pomocą podświadomości?

Jak najłatwiej nauczyć się angielskiego?

Powinno się uczyć języków podświadomie, nie świadomie. Badania pokazują, że podświadoma nauka angielskiego jest o wiele lepsza niż świadoma „nauka” języka.

Z niezliczonych badań wynik jest zawsze taki sam: studenci, którzy uczyli się angielskiego podświadomie uczyli się szybciej i lepiej niż uczniowie, którzy korzystają z tradycyjnych, świadomych i analitycznych metod (jak w szkole).

Więc co to są dokładnie podświadome metody?

Dobrze, już znasz stare i świadome sposoby nauki angielskiego. Używasz świadomy umysłu do analizy angielskiej gramatyki, zapamiętywania angielskiego słownictwa i tłumaczenia angielskich wiadomości. Jest to metoda używana w szkole. Świadomie uczysz się mechaniki angielskiego, tak jakby to był samochód! Pobierasz kolejne części angielskiego z swojego umysłu, a następnie analizujesz jego części …. słowo po słowie, … zasada po zasadzie.

Dzięki temu znasz wiele angielskich reguł gramatycznych i tłumaczeń. Jednak nie możesz dobrze mówić i nie zrozumieć native speakerów.

Metody podświadome są bardziej efektywne. Metody te zapewniają łatwe przyswojenie materiału dla mózgu … a twoja podświadomość wykonuje resztę pracy. Jedynie co musisz zrobić świadomie jest dostarczenie anglojęzycznych książek, artykułów, rozmów, filmów i powieści. Nigdy nie myśl o zasadach gramatycznych. Nigdy nie próbuj zapamiętywać słów.

Oczywiście, system Effortlessenglish „jest podświadomym” systemem, efektywnej nauki angielskiego. Możesz uczyć się gramatyki słuchając szalonych mini-historyjek. Tam starannie powtarzasz gramatyczne wzorce z historyjki … ale nie myślisz o żadnych zasadach. Wystarczy posłuchać i podziwiać świadomie historię… ale podświadomie twój mózg uczy się angielskiej gramatyki.

Kiedy nauczysz się w ten sposób, rzeczywiście można używać gramatyki! Twoja znajomość gramatyki języka angielskiego poprawi się ogromnie. I to bezstresowo. Wyobraź sobie jak automatycznie używasz zwrotów, które zapamiętałeś z historyjek. Wyobraź sobie jak łatwo piszesz kolejne angielskie wyrazy i zdania. Podczas rozmowy używasz automatycznie zasad gramatyki! Nie musisz już się nad tym dłużej zastanawiać.

Musisz ufać sobie. To jest odpowiedź jak najłatwiej uczyć się angielskiego za pomocą podświadomości. Wielu uczniów obawia się używać podświadomych metod. Przyczyną jest brak zaufania własnemu umysłowi. Boją się zrelaksować i cieszyć się naukę języka angielskiego. Boją się uczyć naturalnie i bez wysiłku. Niestety, ci uczniowie prawie nigdy nie nauczą się mówić po angielsku.

Nie bądź jednym z tych uczniów! Zmień swój sposób uczenia się. Ucz się angielskiego podświadomie i mów wreszcie doskonale po angielsku!

Przejdź na oficjalną stronę EffortlessEnglishClub.comTen artykuł znaleziono dzięki:
  • nauka angielskiego podswiadomie
  • podświadoma nauka języka
  • angielski najprościej
  • jak uczyć się podświadomie
  • jak podświadomie uczyć sie angielskiego